Компанія «Електросвіт» (elmir.com.ua)
вже протягом 14 років займається реалізацією побутової техніки в місті Дніпро та по всій Україні.

Основні товарні напрямки інтернет-магазину «Електросвіт» (elmir.com.ua) — вбудована техніка для кухні, велика побутова техніка, кліматичні прилади, мийки та змішувачі, телевізори. Наш сайт пропонує товари відомих світових виробників, Ми підбираємо нашим клієнтам лише найкращі моделі товарів з урахуванням їхніх побажань.

Ми забезпечуюємо зручну і швидку доставку товарів, а також обслуговування наших клієнтів. Наше головне завдання — створення довірливих і довгострокових ділових відносин з клієнтами.

Товари, які представлені в інтернет-магазині «Єлектросвіт» мають широкий ціновий діапазон. Якщо вас не влаштовує ціна, і на ринку дійсно існує більш актуальна пропозиція, не соромтеся питати і торгуватися. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і прагнемо зробити наші відносини максимально взаємовигідними.

Купуючи у нас побутову техніку, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте оригінальну сертифіковану продукцію, яка має гарантійне обслуговування в сервісних центрах по всій Україні. Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші питання, допомогти з вибором техніки і надати технічну консультацію.

Компанія «Електросвіт» відкрита для пропозицій про співпрацю та запрошує всіх зацікавлених осіб: постачальників, дизайнерів, меблеві салони, будівельні організації тощо.