30 Вересня, 2023 0 Коментарів

Уже 70 років прилади ASKO, створені з використанням інноваційного підходу й увагою до деталей, тішать користувачів високою продуктивністю, якістю й точністю роботи. Ефективна, раціональна й надійна техніка  створена полегшувати життя користувачів. У ній поєднано деталі визнаного скандинавського стилю й високу майстерність виготовлення. Турбуючись про довкілля, ми виготовляємо високоякісні та безпечні для навколишнього середовища посудомийні машини, техніку для кухні та прання, які прослужать вам багато років.

Ми знаємо, що наша продукція надовго оселиться у вашому помешканні, отже вона має втілювати в собі мінімалістичний дизайн, який завжди буде сучасним і не залежатиме від часу. Вона без зайвих зусиль стане невід’ємною частиною вашої кухні чи кімнати для прання. Серед приладів для кухні, які ми виготовляємо: посудомийні машини (окремі, вбудовані та повністю вбудовані), газові та індукційні варильні поверхнідухові шафи, витяжки та холодильне обладнання.

Для прання ми пропонуємо пральні машинибарабанні сушильні машини з конденсатором і тепловим насосомсушильні шафи та додаткові зручні аксесуари. З нашими приладами ваше повсякденне життя стане простішим.